ul. Bukowińska 12 lok. 10302-703 Warszawa

Kim jesteśmy?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Instytut Beauty Derm – powstał z syntezy wiedzy, doświadczenia i pasji.

Celem, do którego dążymy w naszym Instytucie jest zapewnienie naszym pacjentom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie w każdym wieku.

W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby.

Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt laserowy, urządzenia zaawansowanych technologii, tylko sprawdzone, bezpieczne wypełniacze, lekarze z doświadczeniem i zmysłem estetycznym to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających pacjentów.

A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze Instytutu Beauty Derm.

Nasz zespół

Sprawdź kim są nasi specjaliści i jakie mają kwalifikacje.
Dr Beata Kociemba
Założycielka Instytutu Beauty Derm

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia.

Specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W 2013 roku pełniła rolę asystentki na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. W. Orłowskiego w Warszawie.

Dr Ewelina Kumiszcza
Doktor Medycyny Estetycznej

Ukończyła studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Szpitalu im. T.Marciniaka we Wrocławiu.

Agata Pasiecznik
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach dermokosmetycznych: odmładzających, liftingujących, wspomagających leczenie trądziku zwyczajnego i różowatego.

Dr Joanna Flejszar – Olszewska
Doktor nauk chemicznych, Dietetyk

Doktor nauk chemicznych, dietetyk, specjalistka leczenia dietetycznego i profilaktyki chorób metabolicznych oraz diagnostyki laboratoryjnej.

Agnieszka Klimowicz
Magister Kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła 5 letnie studia magisterskie na kierunku kosmetologia estetyczna. Pracuje jako mgr kosmetologi od 2009 roku.

Zabiegi

Nie wiesz co możemy dla Ciebie zrobić? Sprawdź listę dostępnych zabiegów lub umów się na na konsultację z naszymi specjalistami.
Dostępne zabiegi

Najnowsze na blogu

Sprawdź nasze najnowsze wpisy
Epilacja Laserowa

Epilacja laserowa w odróżnieniu od depilacji prowadzi do trwałej likwidacji niepożądanego owłosienia. Obecnie jest najczęstszą metodą usuwania włosów, zapewnia pacjentom ogromny komfort. Prowadzi do zniszczenia mieszków włosowych bez uszkodzenia skóry. Promień lasera wnika do skóry, a energia jest przechwytywana przez barwnik i naczynia krwionośne mieszka włosowego. Dochodzi do przegrzania struktur namnażania komórek włosowych, uszkodzenia ich i obumarcia włosa. Aby to jednak nastąpiło włos musi znajdować się w fazie aktywnego wzrostu ( anagen). Takich włosów w…

Biostymulatory tkankowe – niezwykła mezoterapia

Czyżby nowy trend w dermatologii/medycynie estetycznej? Z całą pewnością możemy powiedzieć, że tak. Kolagen to główne białko budujące naszą skórę. Produkowany jest przez komórki zwane fibroblastami. Odpowiada, razem z elastyną za prawidłowe napięcie skóry, jej sprężystość i elastyczność. Starzenie organizmu niestety nie oszczędza naszej skóry i to właśnie na niej, widać pierwsze oznaki tego procesu. Już po 25 rż, co roku tracimy 1-1,5%  kolagenu, niby to niedużo, a jednak w wieku 45 lat nasza skóra…

Trądzik różowaty – przyczyny, leczenie, pielęgnacja skóry.

Jakie są przyczyny występowania trądziku różowatego? U kogo najczęściej się on pojawia?   Trądzik różowaty to przewlekła choroba skóry twarzy. Najczęściej występuje u dorosłych kobiet, między 30, a 60 r.ż. U mężczyzn występuje rzadziej, jednak przebieg często jest dużo cięższy niż u kobiet. Wśród przyczyn wyróżnia się m.in. zaburzenia naczyniowe – związane z patologią naczyń krwionośnych. Zwykle na początku choroby zaburzenia te objawiają się jako napadowy rumień tzw. „flushing”. Wpływ mają też czynniki genetyczne ,…